Contact

Algemeen

Locatie: Weteringweg 2
1358 AK Almere
Telefoon: 036-5384397 (Alleen bereikbaar op de momenten dat er cursus wordt gegeven)

Postadres: Postbus 22141
1302 CC Almere

Route nodig? Vul je adres in en je krijgt direct de route naar de locatie van KC Pampus.

Bestuur

Mocht je contact willen opnemen met één van onze bestuursleden, kan dat natuurlijk altijd.

Naam Functie Email
René van der Vegte Voorzitter voorzitter@kcpampus.nl
Philip Schepers Secretaris & Ledenadministratie secretaris@kcpampus.nl
Vacant Penningmeester penningmeester@kcpampus.nl
Natascha van der Vegte Coördinator Instructeurs, Opleidingen & Cursusadministratie instructeurs@kcpampus.nl
Leo Distelbrink Facilitaire zaken facilitair@kcpampus.nl

Instructeurs

Voor algemene vragen over onze cursussen verwijzen wij je graag naar het emailadres instructeurs@kcpampus.nl
Wil je je inschrijven, gebruik dan alstublieft het inschrijfformulier. Hiermee voorzie je ons van de juiste informatie en zorg je ervoor dat de inschrijving in behandeling kan worden genomen.

Cursus Instructeur Email
Instructeurs Coördinator Natascha van der Vegte instructeurs@kcpampus.nl
Behendigheid Birgit Kornet info@kornetplaza.nl
Jeffrey Kruiskamp jeffrey@kcpampus.nl
Kelly van Someren kelly@kcpampus.nl
Breitensport Inge van Galen ingevangalen@kcpampus.nl
Annemarie Schuite annemarieschuite@kcpampus.nl
Chantal Reuver chantal@kcpampus.nl
Sandra de Fluiter sandra@kcpampus.nl
Saskia Ruiter saskia@kcpampus.nl
Flyball Silvia Holla silvia@kcpampus.nl
Daphne Buskens daphne@kcpampus.nl
FCI Obedience (GG) Astrid Verhagen astrid@kcpampus.nl
Corry Koertse corry@kcpampus.nl
Sandra de Fluiter sandra@kcpampus.nl
Hoopers Natascha van der Vegte instructeurs@kcpampus.nl
Inge van Galen ingevangalen@kcpampus.nl
Sandra de Fluiter sandra@kcpampus.nl
Gehoorzame Hond, alle niveau’s Bo Gorter bo@kcpampus.nl
Cees Daalmeijer cees@kcpampus.nl
Daniella Groeneveld daniella@kcpampus.nl
Desiree Daalder desiree@kcpampus.nl
Ellen Ruiter ellen@kcpampus.nl
Gitte van der Linden gitte@kcpampus.nl
Jessica Dolderman jessica@kcpampus.nl
Marielle Verseveld marielle@kcpampus.nl
Nancy Olijhoek nancy@kcpampus.nl
Priscilla Smit priscilla@kcpampus.nl
Saskia Ruiter saskia@kcpampus.nl
Sylvia Geuzinge sylvia@kcpampus.nl
Puppen Bo Gorter bo@kcpampus.nl
Chantal Reuver chantal@kcpampus.nl
Daniella Groeneveld daniella@kcpampus.nl
Desiree Daalder desiree@kcpampus.nl
Ellen Ruiter ellen@kcpampus.nl
Ringtraining Marjolein Roosendaal marjolein@kcpampus.nl

 

Delen via:
Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Comments are closed.