Instructeurs

 

KC Pampus heeft een gediplomeerd instructeurkorps, wij stellen ze graag aan u voor:

 

Annemarie Schuite
annemarieschuite@kcpampus.nl

Breitensport

 

 

 

 

 

 

 

 

Astrid Verhagen
astrid@kcpampus.nl
FCI Obedience B, 1, 2 & 3 (GG)

 

 

 

 

 

 

 

Birgit Kornet
info@kornetplaza.nl

Behendigheid
FCI Obedience B & 1 (GG)

 

 

 

 

 

 

 

Bo de Roode

bo@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus
Puppen
Stagebegeleiding

 

 

 

 

 

 

 

Cees Daalmeijer
cees@kcpampus.nl

FCI Obedience B & 1 (GG)
Gehoorzame Hond, alle niveaus
Stagebegeleiding
Opleidingen

 

 

 

 

 

 

 

Chantal Reuver
chantal@kcpampus.nl

Breitensport
Gehoorzame Hond, alle niveaus
Puppen
Stagebegeleiding

 

 

 

 

 

 

 

Daniella Groeneveld
daniella@kcpampus.nl

Gedragsdeskundige
Gehoorzame Hond, alle niveaus
Puppen

 

 

 

 

 

 

 

Daphne Buskens
daphne@kcpampus.nl

Flyball beginners
Flyball gevorderden

 

 

 

 

 

 

 


Desiree Daalder
desiree@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus
Puppen

 

 

 

 

 

 

 

Ellen Ruiter
ellen@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus
Puppen

 

 

 

 

 

 

 

Gitte van der Linden

gitte@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus

 

 

 

 

 

 

 

Inge van Galen
ingevangalen@kcpampus.nl

Breitensport
Hoopers
Stagebegeleiding

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeffrey Kruiskamp

jeffrey@kcpampus.nl

Behendigheid
Gehoorzame Hond, alle niveaus

 

 

 

 

 

 

 

Kelly van Someren
kelly@kcpampus.nl

Behendigheid
Behendig – Gehoorzaam
Gehoorzame Hond, alle niveaus

 

 

 

 

 

 

 

Marjolein Roosendaal
marjolein@kcpampus.nl

Ringtraining
Kynologische Kennis 1
Kynologische Kennis 2

 

 

 

 

 

 

 

Nancy Olijhoek

nancy@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus

 

 

 

 

 

 

 

Natascha van der Vegte
instructeurs@kcpampus.nl

Hoopers

 

 

 

 

 

 

 

 

Priscilla Smit

priscilla@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus

 

 

 

 

 

 

 

Sandra Mittelmeijer
sandra@kcpampus.nl

Breitensport
Gehoorzame Hond, alle niveaus
FCI Obedience 1 (GG)
Hoopers

 

 

 

 

 

 

 

Saskia Ruiter
Saskia@kcpampus.nl

Breitensport
Gehoorzame Hond, alle niveaus

 

 

 

 

 

 

 

Silvia Holla
silvia@kcpampus.nl

Flyball – beginners, gevorderden en wedstrijd

 

 

 

 

 

 

 

 

Sylvia Geuzinge
sylvia@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus
Stagebegeleiding

 

 

 

 

 

 

 

Lesstof Instructeurs (beveiligd)

Delen via:
Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Comments are closed.