Instructeurs

Terug naar KC Pampus

KC Pampus heeft een gediplomeerd instructeurkorps, wij stellen ze graag aan u voor:

Annemarie Schuite
annemarieschuite@kcpampus.nl
Breitensport
Astrid Verhagen
astrid@kcpampus.nl
FCI Obedience B, 1, 2 & 3 (GG)
Birgit Kornet
info@kornetplaza.nl
Behendigheid
FCI Obedience B & 1 (GG)
Bo de Roode
bo@kcpampus.nl
Gehoorzame Hond, alle niveaus
Puppen
Daniella Groeneveld
daniella@kcpampus.nl

Gedragsdeskundige
Gehoorzame Hond, alle niveaus
Puppen

Daphne Buskens
daphne@kcpampus.nl

Flyball beginners
Flyball gevorderden

Desiree Daalder
desiree@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus
Puppen

Ellen Ruiter
ellen@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus
Puppen

Gitte van der Linden

gitte@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus

Inge van Galen
ingevangalen@kcpampus.nl

Breitensport
Hoopers

Jeffrey Kruiskamp

jeffrey@kcpampus.nl

Behendigheid
Gehoorzame Hond, alle niveaus

Kelly van Someren
kelly@kcpampus.nl

Behendigheid
Behendig – Gehoorzaam
Gehoorzame Hond, alle niveaus

Marjolein Roosendaal
marjolein@kcpampus.nl

Ringtraining
Kynologische Kennis 1
Kynologische Kennis 2

Nancy Olijhoek

nancy@kcpampus.nl

Breitensport
Gehoorzame Hond, alle niveaus

Natascha van der Vegte
instructeurs@kcpampus.nl

Hoopers

Priscilla Smit

priscilla@kcpampus.nl

Gehoorzame Hond, alle niveaus

Saskia Ruiter
Saskia@kcpampus.nl

Breitensport
Gehoorzame Hond, alle niveaus

Silvia Holla
silvia@kcpampus.nl

Flyball – beginners, gevorderden en wedstrijd

Sylvia Geuzinge
sylvia@kcpampus.nl

Breitensport
Gehoorzame Hond, alle niveaus
Stagebegeleiding

Lesstof Instructeurs (beveiligd)

Delen via:
Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Comments are closed.

Terug naar KC Pampus